Рекламна компанія БРОК Впевнений крок

КомерціяСпівпраця


Шановні партнери!

Щораз більше зусиль підприємцям доводиться докладати для досягнення успіху. А для споживачів їхніх товарів та послуг стає непосильним завданням зорієнтуватися у цьому хаотичному розмаїтті. Нові торгові марки, бренди та найменування з’являються на ринку з неймовірною швидкістю.

Логічно, що у такій ситуації бренд стає інструментом підвищення ефективності бізнесу. Інша річ, – яким чином і якими засобами просувати цей бренд серед тісного засилля інших.

1994 року ми створили і розвинули свій власний бренд – БРОК. В його основі – нагальна потреба наших партнерів розвиватися, і саме цей розвиток є умовою і найголовнішим завданням БРОКу.

Ми просуваємося уперед разом з нашими найпершими, давніми партнерами у спільних рекламних проектах, не забуваючи про те, що розширюючи коло однодумців, залучаючи нових партнерів, всі стаємо сильнішими та успішнішими.

Результат багаторічної праці – будівельні і дизайнерські проекти у будівництві, меблевому виробництві, оформлення «під ключ» відділень «Укртелекому», магазинів-салонів, банків по всій Західній Україні.

Розширюється спектр пропозицій і в рекламних проектах. Наш підхід до проведення рекламних заходів – завжди фаховий і випробуваний часом, однак разом із розвитком ринку та споживацьких уподобань ми завжди чутливо і уважно ставимося до нетрадиційних видів реклами, відбираючи з них найкреативніші і найдоступніші.

За 15 років діяльності ми нагромадили багатий банк найцікавіших місць для встановлення стел, дахових конструкцій, панно, брандмауерів у місті Львові, і він – до послуг наших клієнтів. Налагоджені і відпрацьовані комунікації із засобами масової інформації, вивчено медійний ринок області. Ваша реклама із нашою допомогою дійде до численної і різноманітної аудиторії ВИШів, бізнес-центрів, спортклубів, нічних клубів та супермаркетів, стане відомою у всіх обласних центрах України та, насамперед, у Львові.

Маркетинг:
Ірина Кардаш
Роб. тел.: (032) 242-91-15
Моб. тел.: (050) 906-55-55
Е-mail: ira@brok.lviv.ua

Дозвільна система:
Михайло Тітаренко
Роб. тел.: (032) 242-37-41
Моб. тел.: (050) 370-92-80
Е-mail: mv@brok.lviv.ua
Агенція інтернет-реклами ''REKLAMA.LVIV.UA''

2009-2017 Рекламна компанія БРОК