Рекламна компанія БРОК Впевнений крок

БудівництвоМеблеве устаткування


 

Проект – Виготовлення – Встановлення

Виготовляючи меблеве устаткування ми використовуємо найсучасніші матеріали та технології, які в поєднанні підтримують загальний стиль інтер’єру, відповідають практичності та функціональності.
 

Торгівельне обладнання

Це один з основних критеріїв формування майбутньої торгової площі. Адже правильний підбір форми, стилю та розташування обладнання, дає змогу покупцеві краще та зручніше оцінити товар і, як наслідок, гарантує власнику магазину високий рівень продаж.
 

Громадські заклади

Ресторани, бари, фастфуди – це насамперед заклади, в яких відвідувачі харчуються та відпочивають. Тому предмети інтер’єру а також меблеве устаткування повинні відповідати всім нормам стандарту. Матеріали які використовуються - екологічно чисті, приємні на дотик та в поєднанні підтримують загальний стиль інтер’єру.
 

Для офісу

Виготовляючи меблеве устаткування для офісних приміщень, ми, перш за все, звертаємо увагу на зручність та функціональність виробів, створюємо правильне планування, поєднуємо матеріали та кольори, що в подальшому забезпечує спокійну робочу атмосферу в офісі.
 

Для дому

На сьогоднішній час люди відійшли від стандарту, особливо коли оформляють своє помешкання меблевим устаткуванням. Тому у нас є можливість задовольнити кожного замовника, втілити його фантазії та забезпечити затишок в оселі.
 


Контактні особи:

Тарас Зінько
Тел. : (032) 244-44-55
Факс: (032) 244-44-88
Email: tz@brok.lviv.ua
Агенція інтернет-реклами ''REKLAMA.LVIV.UA''

2009-2017 Рекламна компанія БРОК