Рекламна компанія БРОК Впевнений крок

РекламаІміджева реклама


 
Проводимо рекламні кампанії по містах західної України.
 
Рекламні площини найтрадиційніший, найдієвіший та найдешевший вид зовнішньої реклами. Реклама на рекламних щитах - один з самих розповсюджених видів реклами, який охоплює найбільший сегмент аудиторії. Своєю масштабністю дозволяє добитися ефекту «пізнаваністю» продукту, що рекламується у більшості потенційних покупців. Поділяються : - "білл борди", "призматрони".
 
Призматрон – динамічна рекламна конструкція переважно формату 3х6м. На призматроні розміщуються три зображення, що послідовно змінюються. Зміна зображень на рекламоносії додатково привертає увагу людей. Дана конструкція використовується із зовнішньою підсвіткою.
 
Бек-лайт - це рекламна конструкція, що обов'язково має внутрішнє підсвічування, що забезпечує відмінну видимість і високу ефективність реклами в темний час доби
 
Сіті-формат - це конструкції із внутрішнім підсвічуванням, форматом рекламної площі 1,2х1,8., які встановлюються, як правило в центральній частині міста, біля торгівельних центрів та в місцях інтенсивного пішохідного руху. Саме пішоходи вважаються основною аудиторією даного формату. Сіті-формат поділяють на два види:
  • city-light - статичний (1 рекламне зображення);
  • skroll-light - рухомий (до 5-ти рекламних зображень)
 


 
Контактні особи:

Олена Кійко
Тел. : (032) 244-44-55
Email: kiyko_olena@mail.ru

Роман Чуба
Тел. : (032) 244-44-55
Email: chuba@brok.lviv.ua

Олена Сьомбак
Тел. : (032) 244-44-55
Email: olena@brok.lviv.ua
Агенція інтернет-реклами ''REKLAMA.LVIV.UA''

2009-2017 Рекламна компанія БРОК