Рекламна компанія БРОК Впевнений крок

РекламаЗовнішня реклама


 
Проводимо комплексне рекламне оформлення об’єктів по містах західної України

Візуальна реклама - це невід'ємний елемент сучасного життя. Вона є з однією домінант, засобів поширення інформації і являє собою складову частину тих груп соціальних інститутів, які активно впливають на різні сфери суспільного життя. До візуальної реклами відносять: вивіски фасадні, вивіски інтер'єрні, лайт-бокси, штендери (стрітлайни), касетони, стелли.
 
Брендування кіосків на сьогоднішній день один з найефективніших способів впровадження бренду, тієї чи іншої торгової марки. Зумовлено це тим, що кіоски як правило розташовані у місцях, де проходять великі пішохідні та автомобільні потоки безпосередніх споживачів. А ще важливим є те, що у місцях заорендованих торгових точок завжди можна придбати даний товар. Результати досліджень показують значні збільшення продаж товарів ТМ, якою забрендований кіоск.
 
Наддахові конструкції вважаються найпрестижнішим та елітним видом зовнішньої реклами. Розміщення реклами на даху будівлі часто дозволяє досягти ефективної передачі рекламного повідомлення за рахунок винятковості місця. Наддахові конструкції є виділені із загальної маси рекламоносіїв, що безперечно є її перевагою. Також до переваг можна віднести можливість нестандартних проектів, індивідуальність і ексклюзивність кожної конструкції. Переглянути адресну програму...
 
Брендмауер - панно, розтягнуте на стіні будівлі, що дозволяє використовувати велику рекламну площу. Розміщується поблизу жвавих трас, завдяки чому реклама щодня потрапляє у поле зору величезної кількості потенційних споживачів. Саме по цій причині брандмауери незамінні у підтримці іміджу бренда.
Переглянути адресну програму...
 


Контактні особи:

Візуальна реклама
Юрій Лавренчук
Тел. : (032) 242-75-32
Email: yurko@brok.lviv.ua

Нестандартні конструкції
Олена Сьомбак

Тел. : (032) 244-44-55
Email: olena@brok.lviv.ua
Агенція інтернет-реклами ''REKLAMA.LVIV.UA''

2009-2017 Рекламна компанія БРОК